Naše služby

ROMAN FARKAŠ

Masážní služby
Napravování kloubů a obratlů

Hlavním cílem našich služeb je odstranění bolesti a kvalitní zlepšení ohebnosti pohybového aparátu. Je to alternativní opravna metoda. Existuje řada onemocnění, které způsobují drobný posun obratlů a lze je odstranit manipulací (ručním napravováním), nikoliv léky či operacemi. Základy této techniky tvoří podporu samoléčící schopnosti organismu a propojenost páteře s tělesnými funkcemi. Úkolem takového úkonu je dostat toto propojení do rovnováhy – nápravou kloubů a uvolněním napětí z plotýnek, upravením polohy chrupavek. Takový zákrok odstráni bolesti zad, kříží, krční páteře, hlavy, zlepšuje ohebnost kosterního svalstva.

Rezervace

ROMAN FARKAŠ

Masáže

Masážemi u nás v Energyflex napomáháme klientovi zbavit komplikací, uvolnit napětí a ztuhlé svalstvo. Zlepšit tak celkový stav organismu u klienta. Při mechanickém působení masáží lze rozrušovat rozličné usazeniny ve tkáních a tak usnadnit jejich vstřebávání. Projevuje se zejména zlepšením žilního oběhu a lymfatického systému, které nám při jejich správném proudění pomáhá odplavovat nepotřebné látky z těla ven. Nepřímo vznikají lepší podmínky pro proudění krve v tepnách a tím se usnadňuje práce srdce. Reflexním působením na lidský organismus jsou charakteristické změny ve svalovém napětí, které můžeme ovlivnit uvolněním bolestivých, cévních a svalových spasmů například při bolestech hlavy či okolí páteře.

Rezervace

ENERGYFLEX

ONLINE KURZY

Jelikož víme, že ne každý má možnost přijít na kurz osobně, připravili jsme si pro vás sekci videokurzů a školení. Jednoduše si zakoupíte kurz, o který máte zájem a my vám zpřístupníme podrobná videa o daném problému nebo jejich prevenci. Na konci každého kurzu samozřejmě dostanete certifikát podepsaný naším hlavním terapeutem pohybového aparátu Romanem Farkašem.Kromě toho vyučujeme kurzy iv Brně. Níže naleznete nabídku kurzů na nejbližší období.

REGISTRACE

[wc_reg_form_bbloomer]