Recenze

Jsem velmi spokojen s masážní terapií, kterou jsem obdržel od pana Farkaše. Je to opravdu odborník a dokázal mi pomoci s mými problémy.

Pan Farkaš mi pomohl vyřešit mé dlouhodobé problémy v oblasti zad. Masáže byly velmi příjemné a účinné. Doporučuji ho každému, kdo hledá skutečně odborného a zručného maséra.

Je to první masér, který mi opravdu pomohl s mými bolestmi zad. Jeho přístup je velmi profesionální a empatický. Doporučuji ho všem.

Masáž s panem Farkašem byla opravdu skvělá. Vysvětlil mi všechno, co dělá a proč to dělá, a zodpověděl všechny mé otázky. Nyní se cítím mnohem lépe a určitě se k němu vrátím.

Dlouhodobé bolesti v kříži mě přiměly hledat pomoc. Pilulky proti bolesti jsem nechtěl brát, tak jsem se obrátil na pana Romana Farkaše. Pan Farkaš za pomoci masáží problém odstranil již po 3 sezeních.

Můj manžel a já jsme navštívili pana Farkaše a byli jsme velmi spokojeni s jeho přístupem. Masáž byla velmi účinná a pomohla nám řešit naše problémy s bolestí. Doporučujeme.

Jsem velmi vděčný panu Farkašovi za jeho odbornou terapii. Mám problémy s koleny a jeho masážní terapie mi pomohla snížit bolest a zlepšit moji pohyblivost. Doporučuji ho všem.

Bolívala mě hlava dost často, řešila jsem bolest většinou ibalginem, neměla jsem čas na jiné řešení. p. Romana mi doporučil kamarád, ať zkusím, že mi možná pomůže, a pomohl. Po 3 či 4 navštěvě mi už nadobro ustupila ta nesnesitelná bolest a to díky masážní terapii… od poslední návštěvy jsou to už 3 měsíce je stále všechno ok…tak chci poděkovat… mohu jen doporučit i ostatním. Děkuji.

Trpěl jsem dlouho nespavostí, stresem, tuhla mi šíje, bolelo mě ráno celé tělo. Jakoby ze mě odcházela energie. Kamarád mě namluvil, abych návštívil Romana Farkaše. Moc jsem tomu nevěřil, ale zkusil jsem. Nelituji! Nyní lépe spím, jsem ohebnější, Jednoduše se cítím jako nový člověk! Děkuji vám velmi pěkně.

REGISTRACE

[wc_reg_form_bbloomer]